Ga naar content

Afgelopen woensdag 17 April stond de tweede Kenniskring sessie van 2024 op de planning. Wat ons betreft weer een zeer nuttige dag, die werd afgetrapt met een heerlijk lunch, gevolgd door inspirerende sessies over het Fons Vitae Lyceum en haar gebruik van Co-pilot en Microsoft Teams leerversnellers. Waarna onze SLBdiensten collega Martijn Frank ook een fijne dynamische presentatie over het normenkader & A5 gaf.

Lees het verslag in Sway

Benieuwd naar wat wij geleerd hebben? Bekijk dan ons verslag in Sway voor een impressie van de dag door Mark Froger, consultant bij Breens IT-Solutions.

Bekijk de presentaties

Naast het verslag in Sway hebben we de presentaties van de diverse sprekers tijdens de bijeenkomst ook beschikbaar gesteld.

Kenniskring ICT & Onderwijs

ICT in het onderwijs is volop in beweging. De dynamiek in het onderwijs en de snelheid waarmee 'complexe' vraagstukken elkaar opvolgen, vragen om een aaneenschakeling van goede beslissingen en oplossingen. Tal van scholen is daarbij bezig met dezelfde uitdagingen. SLBdiensten bundelt de krachten door het faciliteren van een netwerk, de Kenniskring ICT & Onderwijs. Interesse om deel te nemen?